Reklaminiai stendai ir jų gamyba | Parodoms, pastatomi, lauko | Gera kaina | HOCOpack
LT  |  EN  |  RU  |  DE  |  FI  |  SV
Pilies g. 8, Klaipėda
+370 671 42328
info@hocopack.com

Reklaminė plokštė

Pirmasis pirkėjo įspūdis yra labai svarbus jūsų verslo ateičiai, todėl įvairūs reklaminiai sprendimai padeda užtikrinti sėkmę. Iš korinio kartono lakštų gaminamos vitrinų dekoracijos, reklaminiai stendai ir stovai, lentynos, speciali įranga parodoms ir dar daug kitų dalykų. Lengva, tačiau patvari korinio kartono medžiaga leidžia be vargo perkelti reklamos stendus į kitą vietą – mobilus reklaminis stendas tinkamas laikiniems sprendimams įgyvendinti, sveikinimo atvirukams, skrajutėms, laikraščiams, žurnalams ar knygoms laikyti.

Ekologiškas gofruotas ir korinis kartonas puikiai tinka akį traukiančioms parodų bei parduotuvių reklamos idėjoms įgyvendinti. Reklaminių stendų gamyba yra itin greitas procesas, o jau pagaminti pastatomi vidaus ar lauko stendai taip pat gali pasigirti nedidele jų kaina – gamybai naudojamos perdirbtos medžiagos, kurios kartu prisideda ir prie aplinkos išsaugojimo. Esame pasiruošę sukurti spalvingą reklaminį stendą su daug erdvės produktų eksponavimui, taip pat galime pasiūlyti paprasto ir kuklaus dizaino iš anksto pagamintus stendus ir lentynas – jums tereikės atvykti ir išsirinkti (Klaipėda). Patikėkite jūsų svajonių reklaminio stendo gamybą tikriems profesionalams!

Specialiai reklamos sprendimams gaminama korinio kartono plokštė, tinkama UV spaudai. Korio struktūros kartono plokštės gaminamos klijuojant korinį užpildą tarp dviejų baltų storo popieriaus sluoksnių. Gamyboje naudojami tik natūralios kilmės klijai, savo sudėtyje neturintys jokių nuodingų medžiagų. Šios plokštės pasižymi ypatingu tvirtumu, gera šilumos bei garso izoliacija. Dėl savo savybių reklamos sprendimams skirtos korio struktūros plokštės yra itin funkcionalios, o galimybės įgyvendinti įvairius kūrybinius sprendimus – neribotos. Korinio kartono plokštės gali būti naudojamos įvairiose srityse: vizualinės reklamos ir kartoninių baldų gamyboje, gaminant ekspozicinius stendus, įrangą parodoms, apipavidalinant interjerą, kuriant meno kūrinius, žaislus vaikams.

Parametrai Matavino vienetai Norma
Išorinio kartono gramatūra g/m² 400
Akutės dydis mm 8
Plotis mm iki 1200
Aukštis mm 10, 16
Ilgis mm iki 2440
Atsparumas gniuždymui KN 6
Plokštės matmenų tolerancija ilgis/plotis mm ± 5
Plokštės matmenų tolerancija storis mm ± 0,5

Reklaminės korinio kartono plokštės privalumai:

  • Puikiai tinkančios skaitmeninei (UV) spaudai
  • Lengvos, kompaktiškos ir ergonomiškos
  • Lengvai surenkamos nenaudojant papildomų įrankių
  • Lengvai pritaikomos įvairioms sritims
  • Stiprios ir stabilios
  • Tvirtesnės ir lengvesnės nei medžio drožlių plokštės
  • Tai perdirbto popieriaus gaminiai, ekologiški, tausojantys aplinką ir 100% perdirbami.

Plokščių apdirbimas, figūrinių detalių gamyba

Mūsų naudojami pjaustymo įrenginiai leidžia užtikrinti precizišką tikslumą išpjaustant įvairias figūrines detales. Lengvai keičiamų modulių pagalba galime išgauti įvairias formas, pjūvius, pjaunant įvairiausių rūšių ir storio medžiagas, biguoti, lenkti, perforuoti ir atlikti visus kitus reikiamus plokščių apdirbimo darbus.

Korio kartono dekoracijos

Korio kartono raidės

Korio kartono baldai

Korinio kartono plokščių komponavimo galimybės leidžia sukurti išskirtinius sprendimus parodų ekspozicijoms įrengti. Lengva ir tvirta struktūra tinka sudėtingiausiems sprendimams įgyvendinti. Iš korinio kartono galima kurti pertvaras, baldus, įvairius dekoratyvinius elementus.

Parodų įranga iš korinio kartono turi nemažai privalumų. Gaminiai yra lengvi, jiems sumontuoti, dažniausiai, nereikia jokių sudėtingų įrankių bei jungčių, kūrybinės galimybės yra neribotos.

Paprastai, didelę dalį išlaidų važiuojant į parodas sudaro įrangos transportavimo išlaidos. Šiuo atveju, galima sutaupyti vežant kartono gaminius tik į vieną pusę. Pasibaigus renginiui, visą parodos įrangą galima priduoti į makulatūrą kaip popieriaus atliekas.

Ekspoziciniai reklamos stovai iš korinio kartono plokštės yra lengvi, patvarūs ir nebrangūs. Korinio kartono stovai stovai leidžia eksponuoti produktus prekybos salės erdvėje įvairiai juos komponuojant: prekybinio ploto viduryje, glaudžiant prie sienos arba šalia kitų lentynų. Tai puikus sprendimas norint laikinai eksponuoti gaminius, kurie būtų lengvai pastebimi prekybos ar kitose ekspozicijos vietose. Stovai gaminami iš vienos medžiagos – kartono, nenaudojant jokių kitų medžiagų sujungimams, todėl panaudojus gali būti lengvai perdirbami.

Reklaminius stendus iš korinio kartono plokštės projektuojame ir gaminame tiek pagal individualius užsakymus, tiek pasirinkus jau esamą variantą iš mūsų katalogo. Kvalifikuoti mūsų projektuotojai sukurs reklamos stovus pagal pačias įmantriausias idėjas ir pageidavimus.

Korio kartono struktūros plokštė dažnai naudojama įvairiems vitrinų puošimo idėjoms įgyvendinti. Ši medžiaga yra tvirta, labai lengva, pakankamai pigi, todėl yra ypatingai patraukli reklamos sprendimų kūrėjams. Galimybė spausdinti UV spauda tiesiai ant plokštės, praplečia šios medžiagos panaudojimo galimybes. Kūrybingi dizaineriai iš korio kartono plokštės prekybos vietose bei visuomeninėse erdvėse kuria įvairias dekoracijas. Sukurtus gaminius iš korinio kartono plokštės galima statyti, kabinti, sunerti įvairias struktūrines kompozicijas.

Ypač patrauklus reklamos sprendimas – iš šios medžiagos sukurti ypač lengvi pakabinami skydai bei dekoracijos, naudojamos prekybos centrų vidinėse erdvėse.

Korinis kartonas yra ekologiškas, todėl pasibaigus reklamos kampanijai, nereikės sukti galvos kur dėti senas vitrinų dekoracijas ar reklamos stendus. Jie gales keliauti į popieriaus atliekų konteinerį.

Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, Hocopack tinklapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Hocopack slapukų politika.