Korinio kartono plokštės - HOCOpack
LT  |  EN  |  RU  |  DE  |  FI  |  SV
Svajonės g. 40, Klaipėda
+370 656 33665
+370 671 42328
info@hocopack.com

Korinio kartono plokštės

Korinio kartono plokštės gaminamos korio struktūros tinklą (užpildą) klijuojant tarp dviejų popieriaus sluoksnių. Tokiu būdu gaunamas tvirtas, tačiau labai lengvas gaminys, savo savybėmis prilygstantis medienai ar net plienui. Korio kartono plokštės pasižymi ne tik tvirtumu, bet ir lengvumu, gera šilumos ir garso izoliacija.

Gamyboje naudojami tik natūralios kilmės klijai, neturintys savo sudėtyje jokių nuodingų medžiagų todėl šie gaminiai yra 100 % ekologiški.

Plokštės storis gali būti nuo 10 mm iki 100 mm. Korinio kartono plokščių ir iš jų pagamintų detalių svorio atlaikymas ir atsparumas gniuždymui priklauso nuo korinio užpildo gamyboje naudojamo popieriaus gramatūros ir akies dydžio. Plokštės stiprumas nuo storio nepriklauso.

Korio struktūros plokštės pjaustomos įvairaus dydžio detalėmis, kurios dažniausiai naudojamos pakuoti arba saugiai transportuoti įvairius gaminius: baldus, langus, duris, dūžtančius bei trapius daiktus, buitinę techniką, automobilių detales ir kitus gaminius. Daugiau informacijos apie pakavimo sprendimus…

Parametrai Matavino vienetai Norma
Gramatūra g/m² 120
Akutės dydis mm 8, 10, 12, 15, 18, 21
Plotis mm iki 1500
Aukštis mm 10 – 100
Ilgis mm iki 2400
Atsparumas gniuždymui KN 1,5 – 6
Plokštės matmenų tolerancija ilgis/plotis mm ± 5
Plokštės matmenų tolerancija storis mm ± 0,5
Detalių matmenų tolerancija ilgis/plotis mm ± 1
Detalių matmenų tolerancija storis mm ± 0,5
Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, Hocopack tinklapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Hocopack slapukų politika.