Korinio kartono pritaikymas | HOCOpack
LT  |  EN  |  RU  |  DE  |  FI  |  SV
Svajonės g. 40, Klaipėda
+370 656 33665
+370 671 42328
info@hocopack.com

Korinio kartono pritaikymas

Unikali šešiakampio korio geometrinė struktūra naudojama įvairiose pramonės šakose nuo statybos iki logistikos. Korinio kartono struktūra yra tvirta, lengva, atspari gniuždymui, todėl gali būti naudojama baldų, durų, vidinių pertvarų gamyboje, o taip pat gaminant pakavimui ir transportavimui skirtas korinio kartono plokštes, tarpines, padėklus ir kitus gaminius.

Pakavimo sprendimai. Korio struktūros kartonas naudojamos įvairiems gaminiams pakuoti. Galimybė išpjaustyti bet kokias formas, korinį kartoną leidžia tobulai panaudoti pakuojant standartinius ir nestandartinius gaminius, tokius kaip sudėtingų formų pramonės įrenginiai, santechnikos prekės, trapūs daiktai, baldai, buitinė technika, automobilių detalės.

Logistika ir transportavimas. Korinis kartonas vis dažniau naudojamas gabenant krovinius įvairiausiomis transporto priemonėmis: laivais, traukiniais, sunkvežimiais bei lėktuvais. Lengva, bet tvirta struktūra, pasižyminti ypatingu atsparumu gniuždymui bei smūgiams, leidžia saugiai gabenti įvairiausius krovinius, juos apsaugant tiek iš pakuotės vidaus, tiek iš išorės. Korinio kartono plokštėmis užpildomi tarpai tarp palečių, naudojant jas vietoje oro maišų ar kartu su jais. Siekiant papildomos amortizuojančios apsaugos kroviniui, koriniu kartonu išklojamos transporto priemonės grindys ar sienos.

Baldų ir durų gamyba. Korinio kartono užpildas naudojamas kaip intarpas gaminant plokštes baldams, durims bei vidinėms pertvaroms. Ši medžiaga yra patraukli gamintojams, nes tokios plokštės yra lengvos, tvirtos, atsparios gniuždymui, pasižymi geromis garso ir šilumos izoliacinėmis savybėmis, o taip pat leidžia sutaupyti, nes mažina gaminių savikainą.

Gaminiai iš reklaminės plokštės. Korinį tinklą iš abiejų pusių laminuojant storu 400 g baltu kartonu, gaunama tvirta plokštė, iš kurios gaminami kartoniniai baldai, dekoracijos, ekspozicinės lentynos, reklamos stendai ir kiti gaminiai. Specialiai reklamos sprendimams gaminama korinio kartono plokštė, tinkama UV spaudai.

Pakavimas ir transportavimas

Baldų ir durų plokščių gamyba

Reklaminė plokštė

Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, Hocopack tinklapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Hocopack slapukų politika.