Korinis užpildas | Plokštės, įdėklai, tarpikliai | Gera kaina | HOCOpack
LT  |  EN  |  RU  |  DE  |  FI  |  SV
Svajonės g. 40, Klaipėda
+370 618 48365
+370 678 21827
info@hocopack.com

Korinis užpildas

Kartoninio korio plokštė yra sudaryta iš korio tinklelio, suspausto tarp dviejų perdirbto kartono sluoksnių. Dėl unikalių konstrukcinių savybių korinis užpildas – plokštės, įdėklai, tarpikliai – pasižymi išskirtiniu patvarumu, kuris išgaunamas gamtą tausojančiais būdais.

Naudojant organinius klijus, skirtingi korinio kartono sluoksniai yra sutvirtinami tarpusavyje, kas lemia ypatingą medžiagos tvirtumą. Korinio užpildo gamybos procese skatinamos socialiai atsakingos praktikos, naudojamos perdirbtos medžiagos ir nėra jokių toksiškų dalelių. Tai leidžia gamintojams užtikrinti, jog klientus pasiekia tik 100% natūralūs daiktų pakavimo, gabenimo ir sandėliavimo sprendimai.

Korinių užpildų stiprumas priklauso nuo korio tinklelio akučių dydžio ir tinkleliui gaminti naudojamo popieriaus standumo. Kuo mažesnės akutės, tuo stipresnis tinklelis – ši savybė leidžia medžiagai konkuruoti su mediena, gofruotu kartonu ar net putų polistirolu. Didesnis popieriaus standumas nusako korio užpildų atsparumą gniuždymui ir galimą apkrovą. Nors gali atrodyti, jog korinio užpildo storis daro įtaką medžiagos patvarumui, tačiau šis požiūris yra neteisingas. Korinio užpildo storis gali svyruoti nuo 10 mm iki 100 mm, visgi, šie matmenys neturi reikšmės jo atsparumui – medžiaga gali atlaikyti iki 800 kg/m2 apkrovą.

Korinio užpildo plokštės

Nepaisant tvirtumo, korinio kartono plokštės yra ypač lengvos, tad medžiaga dažnai pritaikoma aviacijos pramonėje, kur krovinio svoris yra labai svarbus aspektas. Koriniai užpildai dažnai naudojami oru gabenamų krovinių pakavimui, mat medžiaga yra net 10 kartų lengvesnė už medines ar presuotų drožlių lentas. Pati korio technologija leidžia kurti lengvesnius nei bet kada anksčiau orlaivius. Pasaulinė bendrovė „Hexcel“ yra viena lyderių gaminant korinio plastiko ir aliuminio lakštus komercinei aviacijos ir kosmoso rinkai. Būdama šios pramonės srities pradininke, „Hexcel“ nuolat plečia korio technologijos naudojimą ir medžiagas pritaiko sporto įrangos ar sausumos transporto priemonių gamyboje.

Korinis užpildas užtikrina gerą šilumos ir garso izoliaciją, todėl tai yra puiki alternatyva statant laikinas konstrukcijas – kioskus, būdeles, pastoges ir t.t. Dviejų tipų tvirtinimo elementai yra naudojami mechaniškai sutvirtinti paskiroms korinio kartono plokštėms ar sujungti jas kartu su, pavyzdžiui, aliuminiu tam, jog būtų sukurtos sudėtingos konstrukcijos.

Korinis kartonas yra viena iš universaliausių medžiagų pasaulyje. Kadangi korio kartono plokštės gali būti naudojamos daugelyje pramonės šakų, pradedant pakuotėmis, logistika, reklama ir baigiant interjero dizainu, baldų ar durų gamyba, korinis užpildas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori įsigyti patikimą produktą, tačiau juos domina ir draugiška kaina. Medžiagos pritaikomumas didinamas gaminant kompozitines ir laminuotas korinio užpildo plokštes.

Korinio užpildo įdėklai ir tarpikliai

Korinio užpildo įdėklai ir tarpikliai yra vieni geriausių ir sumaniausių pakavimo sprendimų – medžiagų tvirtumas ir patikimumas garantuoja saugų trapių ir dūžtančių daiktų, prietaisų, automobilių dalių ir kitų produktų gabenimą. Korio kartono plokštes galima nesunkiai supjaustyti įvairiais dydžiais ir formomis, todėl medžiaga puikiai tinka baldų gamybai. Durų plokštės yra vienas populiariausių dalykų, kurių gamybai naudojamas korinis užpildas – šios medžiagos savybės atitinka klientų poreikius bei kainos galimybes.

Dabar žinote, kokia puiki medžiaga yra korinis kartonas – susisiekite su mumis ir drauge aptarsime korinio užpildo pritaikymo galimybes jūsų verslui!

Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, Hocopack tinklapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Hocopack slapukų politika.