Butelių pakavimas (vyno ir kitų) | HOCOpack
LT  |  EN  |  RU  |  DE  |  FI  |  SV
Svajonės g. 40, Klaipėda
+370 656 33665
+370 671 42328
info@hocopack.com

Butelių pakavimas

Dauguma butelių yra stikliniai ir itin trapūs, tad net menkiausias įbrėžimas gali ilgainiui virsti įtrūkimu, o butelis – suskilti. Butelių pakavimas kartoninėse pakuotėse leidžia įmonėms pasirūpinti saugiu butelių transportavimu klientams. Mūsų siūloma butelių pakuotė gaminama iš perdirbtų, tačiau patvarumu pasižyminčių medžiagų – naudojame gofruotą ir korinį kartoną tam, jog galėtumėme įveikti net pačius sudėtingiausius butelių pakavimo iššūkius. Abi medžiagas sudaro keli kartono sluoksniai, kurie tarpusavyje yra sujungiami natūraliais klijais, užtikrinančiais ekologiškų gamybos procesų populiarinimą. Abi medžiagos yra lengvos, tačiau gaminiams suteikiančios ypač reikalingą apsaugą.

Pakuočių gamintojai glaudžiai bendradarbiauja su butelių tiekėjais – jie sugeba rinkai pateikti įmonių lūkesčius atitinkančius sprendimus, dažnai kuriamos kelių rūšių butelių pakuotės. Atskiri buteliai yra išmatuojami ir patalpinami į tiksliai išpjautas kartotinių dėžių ertmes; šis sprendimas geriausiai tinka pavienių butelių, pavyzdžiui, kelis dešimtmečius brandinto vyno butelio transportavimui. Kitas sprendimas – kartoninis butelių laikiklis, idealiai tinkantis trims ar šešiems buteliams; tai yra patogiausias būdas klientams transportuoti nusipirktus gėrimų butelius. Kadangi daugelis žmonių vienu metu perka didesnį kiekį į butelius supilstytų skysčių, butelių pertvarėlės ir įdėklai apsaugo sandėliuojamus ir transportuojamus butelius nuo lietimosi ir komercinės išvaizdos praradimo. Skiriantis butelių dydžiams, skiriasi ir butelių pakavimo sprendimus užsakančių įmonių norai – mes galime išpildyti juos visus!

Butelių pakuočių ekologiškumas yra labai svarbus tiems, kurie nori, jog ne tik jų išpilstytas natūralus produktas būtų draugiškas aplinkai, bet ir pakuotė. Iš pluoštinių kanapių gaminamas bio-plastikas yra puiki alternatyva stiklui, visgi, medžiaga yra kiek per brangi plačiam jos panaudojimui rinkoje dėl sudėtingų gamybos procesų. Kanapių bio-plastikas pasižymi panašiomis į stiklo savybėmis – abiem medžiagoms reikia vienodai patvarių pakavimo sprendimų, kuriuos suteikia būtent korinis ir gofruotas kartonas.

Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, Hocopack tinklapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Hocopack slapukų politika.