Apie mus | HOCOpack
LT  |  EN  |  RU  |  DE  |  FI  |  SV
Pilies g. 8, Klaipėda
+370 671 42328
info@hocopack.com

Apie mus

UAB „Žemaitijos spauda“ pakavimo medžiagų gamybos srityje dirba jau nuo 2003 metų. Siekdami vartotojams pasiūlyti ekologiškus pakavimo sprendimus, 2015 metais pradėjome gaminti korio struktūros kartono užpildą bei korinio kartono plokštes ir gaminius iš jos.

Pagrindiniai mūsų gaminami produktai – korinio kartono užpildas ir korinio kartono plokštės. Unikali šešiakampio korio geometrinė struktūra naudojama įvairiose pramonės šakose nuo statybos iki logistikos.

Dažniausiai korio kartono plokštės ir iš jų gaminamos detalės naudojamos įvairiems gaminiams pakuoti bei saugiai transportuoti. Iš korio kartono plokščių pjaustomos įvairaus dydžio ir storio detalės, naudojamos kaip tarpinės bei papildoma apsauga įvairiems gaminiams pakuoti. Mūsų įmonė korio kartono detales tiekia pačioms  didžiausioms šalies baldų gamybos įmonėmis.

Mes vieninteliai Lietuvoje gaminame tvirtas balto korinio kartono plokštes, skirtas kartoniams baldams, dekoracijoms bei žaislams gaminti, įvairiems reklamos, interjero, meno projektams įgyvendinti. Iš reklaminės korio kartono plokštės gaminami ekspoziciniai stovai, reklamos stendai. Tai puiki medžiaga, tinkanti įvairiems kūrybiniams sprendimams, ypač kai reikia lengvo, tvirto, pigaus ir ekologiško sprendimo.

Mūsų klientai vertina įmonės aukštos kokybės standartus, patikimumą ir lankstumą. Korinį užpildą ir plokštes gaminame laikydamiesi gamtai draugiškų ekologinių reikalavimų. Įmonei suteiktas stabilios įmonės sertifikatas bei tai liudijantis ženklas CrefoCertSTABILUS.

Įmonėje įdiegtas FSC standartas suteikia gamintojams ir produktų vartotojams garantiją, kad sertifikuota žaliava pagaminta iš medienos, gautos iš miško, kuriame palaikoma ekologinė pusiausvyra atsodinant medžius.

Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, Hocopack tinklapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Hocopack slapukų politika.