Kartoninės pakuotės | Pakuočių gamyba | HOCOpack
LT  |  EN  |  RU  |  DE  |  FI  |  SV
Svajonės g. 40, Klaipėda
+370 656 33665
+370 671 42328
info@hocopack.com

Kartoninės pakuotės

Didėjant nestandartinių prekių paklausai, pakavimo paslaugas bei medžiagas tiekiantys verslai neatsilieka ir rinkai siūlo į visus pakavimo iššūkius žiūrėti kūrybiškai. Ekologiškos kartono pakuotės yra puiki alternatyva plastikinio užpildo ar putų polistirolo naudojimui.

Kartoninės pakuotės yra gaminamos tik kruopščiai išmatavus patį gaminį, vėliau atskiros pakuotės dalys išpjaunamos ir suklijuojamos taip, jog idealiai tiktų gaminiui talpinti. Kartono pakuotės nepamainomos dūžtančių ir brangių dovanų pakavimui ir transportavimui, šis sprendimas tinka pakuoti knygoms, gėrimų buteliams, meno kūriniams ir kt. Specialūs įdėklai, skiriamieji elementai ir tvirtas korinis užpildas apsaugo vertingus daiktus nuo pažeidimų, įbrėžimų ir kitų fizinių defektų.

Ekologiškos pakuotės

Ekologiškos pakuotės yra naudojamos pakuoti ir transportuoti įvairius maisto produktus bei gėrimus: vaisius, kepinius, skardines, butelius ir t.t. Kartonas gali būti naudojamas ir spalvingoms bei patrauklioms produktų pakavimo detalėms gaminti. Remiantis socialiai atsakingomis praktikomis vykdoma pakuočių gamyba mažina į sąvartynus patenkančių plastikinių maisto konteinerių kiekį, nes ekologiškos pakuotės gali būti naudojamos maistui patiekti, gali turėti tiesioginį kontaktą su maistu. Kadangi didžioji šiukšlių dalis kaupiasi dėl vienkartinio ir neperdirbamo plastiko naudojimo, skatiname klientus palaikyti aplinkosaugos idėjas.

E-komercijos ir mažmeninės prekybos įmonėms ieškant sudėtingų, tačiau patrauklių pakuočių, galime pasiūlyti novatoriškus pakavimo sprendimus, kurie tinkamai reprezentuotų produktą, pasižymėtų tvirtumu. Tais atvejais, kai produktas yra per didelis įdėti į dėžę, įmonėms rekomenduojama naudoti standžius kartoninius kampus tam, jog net ir nestandartinės prekės būtų apsaugotos nuo įbrėžimų ar kitokių apgadinimų.

Visame pasaulyje ir Europoje kartotinės pakuotės populiarėja įspūdingu greičiu; jos suteikia itin reikalingą apsaugą ir tuo pačiu leidžia įmonėms sutaupyti – supakuotų prekių siuntimas kainuos mažiau, nes kartotinė pakuotė yra lengvesnė už įprastus pakavimo būdus. Ekologiškos pakuotės yra atsakingas būdas užtikrinti, jog kiekvienas produktas pasiektų klientą neapgadintas.

Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, Hocopack tinklapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Hocopack slapukų politika.