Dėžučių gamyba | Kartoninės dėžės pakavimui | HOCOpack
LT  |  EN  |  RU  |  DE  |  FI  |  SV
Svajonės g. 40, Klaipėda
+370 656 33665
+370 671 42328
info@hocopack.com

Dėžučių gamyba

Net ir mažiausioms smulkmenoms reikia patikimos ir tvirtos pakuotės. Kadangi popierinės dėžutės yra populiariausias produktų pakavimo būdas, gamintojai žino, jog produktų tiekėjai yra linkę investuoti į patrauklių pakavimo dėžių gamybą. Transportavimo dėžės daiktams ir siuntoms yra gaminamos iš dviejų tipų medžiagų – gofruoto kartono ir korinio kartono, kurių kiekviena susideda iš trijų ar daugiau perdirbto popieriaus sluoksnių. Skirtingi sluoksniai sujungiami tarpusavyje naudojant natūralius klijus, todėl kartotinės dėžutės yra patvarios, tačiau lengvos ir draugiškos aplinkai. Iš šių medžiagų pagamintos dėžės dėl savo struktūros yra pakankamai tvirtos, kad galėtų apsaugoti viduje esantį gaminį nuo išorinių pažeidimų. Gofruoto ir korinio kartonų kaina yra žemesnė nei kitų pakavimo medžiagų, todėl įmonės gali ne tik taupyti finansinius išteklius, bet ir pagerinti produkto pakavimo kokybę.

Tvirtos tiek mažos, tiek ir didelės dėžės puikiai tinka daiktams pirkti bei parduoti tiek fizinėje parduotuvė, tiek internetu. Internetiniai pardavėjai itin vertina dėžės patvarumą, nes viduje esantis produktas turi pasiekti vartotoją puikios būklės. Dėžės, pagamintos iš gofruoto ir korinio kartono, yra ne tik patrauklios, bet ir patvarios, tad jos tinka ir sunkiųjų daiktų, tokių kaip automobilių dalys, technologiniai prietaisai ar baldų pakavimui ir transportavimui. Įvairaus dydžio dėžučių gamyba gali būti pritaikyta ir itin smulkiems daiktams – papuošalų ar kosmetikos priemonių – bei siuntiniams pakuoti.

Dėžutės pakavimui

Kokybiškų pakavimo sprendimų reikia ne tik didmeninės prekybos įmonėms, bet ir mažoms elektroninės prekybos bei mažmeninės prekybos įmonėms. Jų poreikiai skirtingi – nuo nedidelio skaičiaus paprastų dėžių iki didelių ir sudėtingų siuntų pakavimo. Tiekėjai su visais klientais elgiasi vienodai ir su džiaugsmu gamina nestandartinių dydžio dėžes: su specialiu uždarymu, sulankstomas, vienkartines ir daugkartinio naudojimo, su dangčiu ir be ir t.t. Gamintojai gali pasiūlyti jau pagamintų pačių populiariausių dydžių pakavimo sprendimų (Klaipėda). Įmonės gali dėžes pirkti nedideliais kiekiais ir urmu. Kiekvienos dėžutės kaina priklauso nuo tikslios medžiagos, užsakymo sudėtingumo bei jo dydžio – gamybos laikas neturi jokios įtakos produkto kainai. Į produktų kainą įskaičiuotas ir saugus pakavimas, transportavimo išlaidos skaičiuojamos atskirai.

Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, Hocopack tinklapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Hocopack slapukų politika.