Baldų pakavimas | HOCOpack
LT  |  EN  |  RU  |  DE  |  FI  |  SV
Svajonės g. 40, Klaipėda
+370 656 33665
+370 671 42328
info@hocopack.com

Baldų pakavimas

Baldų gamintojai ir tiekėjai nepaliaujamai ieško naujų ir novatoriškų pakavimo sprendimų, kurie galėtų užtikrinti transportuojamų baldų kokybę ir teigiamą vartotojų patirtį. Kadangi tvirtumas yra vienas pagrindinių aspektų ne tik renkantis naują baldą, bet ir jį transportuojant, koriniai užpildai, įdėklai, plokštės ir tarpikiai yra puiki alternatyva putų polistirolo pakavimo sprendimams. Koriniai užpildai jau ilgą laiką naudojami išmaniam nestandartinio dydžio gaminių pakavimui, todėl šios medžiagos pritaikymas baldų gamybos pramonėje tikrai nestebina.

Korinės plokštės yra tvirtos ir atsparios gniuždymui, todėl tai puiki medžiaga baldų pakavimo dėžių gamybai. Korinio kartono gaminiai gali atlaikyti dideles iki 800 kg/m2 apkrovas, tad konkretus baldas yra apsaugojamas nuo išorinių pažeidimų transportuojant. Baldų pakavimas dažnai yra itin sunkus, tai apsunkina žmonių, kurie turi pernešti supakuotus baldus, darbą – korinio kartono gaminiai yra lengvi, todėl žmonės gali lengvai pernešti naujus baldus į jiems skirtas vietas. Baldų pakavimo sprendimai, pagaminti iš korinio kartono, yra maždaug 60% lengvesni už kitus pakavimo sprendimus; ši savybė sumažina bendrą gaminių kainą, prisideda prie saugaus transportavimo procesų.

Be šių privalumų, korinio kartono įdėklai, plokštės ir tarpikliai yra gaminami iš perdirbtų medžiagų, o skirtingi gaminio sluoksniai yra sujungiami naudojant tik natūralius klijus, tad savyje neslepia jokių vartotojams pavojingų medžiagų. Kadangi patį gaminį lengva perdirbti ir taip prikelti antram gyvenimui, tokie baldų pakavimo sprendimai yra ne tik pigesni nei jų prototipai iš putų polistirolo, bet ir draugiškesni aplinkai. Korinis kartonas pasižymi ypatingomis garso ir šilumos izoliacinėmis savybėmis, visgi, šie pranašumai aktualesni korinio kartono baldų gamybai, o ne gatavų daiktų transportavimui.

Į dėžę patalpinti baldai dažnai neužpildo visos dėžės – tuščioms ertmėms dėžėje užpildyti gamintojai naudoja korinio kartono užpildus, kurie apsaugo baldus nuo judesių ir deformacijos transportavimo metu. Korinis kartonas yra labai universali medžiaga: jis gali būti pjaustomas ir lankstomas taip, jog būtų išpildomi net ir sudėtingiausi baldų pakuočių dizainai.

Sudėtingoms baldų detalėms galima naudoti ir individualaus formato korinio kartono plokštes, leidžiančias klientams pateikti kokybiškiausius baldų pakavimo sprendimus. Siekiant baldus transportuoti saugiau nei bet kada anksčiau, gali būti naudojamos specialios kartono perdangos, užpildančios visas tuščias ertmes krovininių sunkvežimių viduje. Mūsų ekspertai yra pasiruošę jums patarti įvairiais klausimais – kaip supakuoti baldus, kaip pasirinkti tinkamiausius ekologiškus pakavimo sprendimus. Reikalui esant, galime pagaminti baldų pakavimo prototipus.

Hocopack pakavimo sprendimai

Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, Hocopack tinklapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Hocopack slapukų politika.