Gofruotas kartonas | Lakštai ir dėžės | Kokybiška gamyba | HOCOpack
LT  |  EN  |  RU  |  DE  |  FI  |  SV
Svajonės g. 40, Klaipėda
+370 656 33665
+370 671 42328
info@hocopack.com

Gofruotas kartonas

Gofruotas kartonas yra vienas patikimiausių daiktų pakavimo būdų. Ši medžiaga gaminama naudojant natūralius klijus, kurie sujungia į akordeoną panašų kartono lakštą su dviem paprasto kartono lapais. Gofruotas kartonas gaminamas iš perdirbtų medžiagą, tačiau tai neturi įtakos produkto tvirtumui, o prisideda prie ekologiškai atsakingų praktikų populiarinimo.

Gofruoto kartono lakštai

Gofruoto kartono lakštai naudojami stiprioms, tačiau lengvoms pakuotėms, sandėliavimo ir saugaus transportavimo sprendimams, dėžių ar pertvarų gamybai. Gamintojai dažnai papildomai sustiprina medžiagą suklijuodami daugiau kartono sluoksnių (3-5 sluoksniai), visgi, tam tikriems pakavimo sprendimams gali užtekti ir dviejų sluoksnių gofruoto kartono. Gofruoto kartono patvarumas priklauso nuo jo storio, tačiau nepaisant to, gali būti vykdoma tiek 0,5 mm storio kartono gamyba, tiek gaminami ir storesni – 3, 4 ar 5 mm – gofruoto kartono lakštai. Kadangi gofruotas kartonas yra ilgaamžė medžiaga, jis gali būti naudojamas vietoje medienos drožlių plokščių ar kaip alternatyva putų polistirolui.

Mūsų naudojama CNC pjovimo technologija leidžia gaminti net pačius mažiausius pakavimo sprendimų tiražus – gamybai nereikia jokių kirtimo formų, kas sumažina ne tik produktų kainą, bet ir pagaminimo laiką. Didelio formato pjovimo staklės (1,8 m x 2,5 m) suteikia galimybę gaminti didelio dydžio, nestandartines pakuotes – šioje srityje konkuruojame su kitais panašių produktų gamintojais. Gofruoto kartono dėžės gali būti gaminamos su tiesiogine spauda ant kartono arba iš laminuoto kartono su spauda.

Gofruoto kartono dėžės

Naudojamų technologinių prietaisų galimybės neriboja mūsų gamybinių sugebėjimų – galime įgyvendinti novatoriškiausias pakavimo idėjas, pagaminti nestandartinių matmenų dėžutes, kurios apsaugos supakuotus produktus transportavimo metu. Gofruoto kartono dėžės apsaugo viduje esančius daiktus nuo išorinių pažeidimų, sumažina patiriamą smūgių jėgą, taip pat apsaugo nuo drėgmės, dulkių ir kitokio aplinkos poveikio. Nors tiekėjai paprastai siūlo nedidelio dydžio gofruoto kartono lakštus, mes skatiname kuo platesnį šios medžiagos naudojimą įvairiems pakavimo sprendimams ir gaminiams – stendams, baldams, rankdarbiams, lentynoms, pertvaroms ir kt. Pats ploniausias gofruotas kartonas gali būti naudojamas lengviems daiktams įpakuoti, o penkių sluoksnių gofruotas kartonas dažnai naudojamas sunkiųjų užsakymų vykdymui, palečių, šoninių apsaugų ar dėžių, skirtų pavojingiems produktams gabenti, gamybai.

Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, Hocopack tinklapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Hocopack slapukų politika.