Korinis kartonas | HOCOpack
LT  |  EN  |  RU  |  DE  |  FI  |  SV
Svajonės g. 40, Klaipėda
+370 656 33665
+370 671 42328
info@hocopack.com

Korinis kartonas

Korinis kartonas yra iš perdirbto popieriaus gaminama korio tinklelio pavidalo medžiaga. Išskirtinį patvarumą koriniam kartonui suteikia unikali medžiagos struktūra – vertikalių šešiakampių tinklelis, kurį iš abiejų pusių dengia standūs kartono lakštai.

Korio tinklelio stiprumas priklauso nuo šešiakampių akučių dydžio – kuo jos mažesnės, tuo tinklelis stipresnis. Gamintojai nuolatos bando tobulinti šios medžiagos savybes, eksperimentuojama su šešiakampių akučių dydžiu, tinklelio storiu bei išorinio kartono lapo standumu. Šiuos bandymus lydi sėkmė – kokybiškiausi korinio kartono gaminiai gali atlaikyti iki 800 kg/m2 apkrovą. Tiek vidutiniškai sveria suaugusi žirafa!

Korio tinklelio tvirtumas taip pat priklauso nuo gamybos procese naudojamų medžiagų – popieriaus ir klijų – kokybės. Korio tinklelio gamybai naudojami tik natūralūs klijai, kuriuose nėra jokių toksinių medžiagų. Korinis kartonas gaminamas tik iš perdirbto popieriaus ir kartono taip skatinant socialiai atsakingas ir aplinkai draugiškas praktikas – galutinis produktas klientus pasiekia  100% ekologiškas.

Korio tinklelis naudojamas įvairaus storio korinio kartono lakštų gamyboje, o šie plačiai naudojami vietoje medžio lentų, gofruoto kartono ar putų polistirolo. Šios alternatyvos pabrėžia korinio kartono stiprumą ir nedidelį svorį – standartinis korinio kartono lakštas sveria apie 1500 g/m2, tad yra viena lengviausių natūralių pakavimo medžiagų rinkoje.

Korinio kartono universalumas leidžia jį naudoti daugelyje skirtingų pramonės šakų – gamyboje, logistikoje, pakavime, sandėliavime ir kt. Korinis kartonas gali būti naudojamas vietoje sunkių medinių transportavimo palečių ar kaip užpildas tuščioms pakuočių vietoms užpildyti tam, jog viduje esantis produktas liktų nepažeistas. Korinio kartono naudojimas neapsiriboja tik transportavimo dėžių gamyba – šios medžiagos pritaikymas vis populiaresnis kasdieniame gyvenime.

Korinis kartonas yra ne tik stipri, tačiau ir patraukli akiai medžiaga, todėl ji naudojama ir baldų – kėdžių, lentynų, ir kt. – gamyboje bei moderniems interjero dizaino sprendimams kurti. Tokie baldai yra tvirti, juos lengva surinkti patiems, todėl korinio kartono struktūros puikiai tinka „pasidaryk pats“ projektų įgyvendinimui.

Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, Hocopack tinklapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Hocopack slapukų politika.