Korinio kartono lakštai | HOCOpack
LT  |  EN  |  RU  |  DE  |  FI  |  SV
Svajonės g. 40, Klaipėda
+370 618 48365
+370 678 21827
info@hocopack.com

Korinio kartono lakštai

Korinio kartono lakštai gaminami naudojant natūralius klijus, kurių pagalba korio akučių tinklelis sujungiamas su dviem perdirbto kartono sluoksniais. Korinis kartonas yra puiki alternatyva gofruotam kartonui, kadangi vienodam kiekiui medžiagos pagaminti reikia skirtingo kiekio popieriaus. Medžiagos konstrukcinės savybės leidžia gamintojams išpildyti įvairius užsakovų reikalavimus ir idėjas.

Išskirtinis medžiagos patvarumas nepriklauso nuo skirtingo gaminamų lakštų storio. Visgi, skirtingo storio korinio kartono lakštai yra pritaikomi vis kituose pramonės sektoriuose – kintant lakšto storiui, kinta ir jo pritaikomumo galimybės. Patys ploniausi korinio kartono lakštai naudojami nedidelio dydžio gaminiams pakuoti. Pavyzdžiui, daugiau nei dviejų centimetrų storio korinio kartono lakštai yra naudojami saugiam pavojingų medžiagų pakavimui bei transportavimui. Ši medžiaga yra pakankamai tvirta, kad būtų naudojama vietoje medinių dėžių ar palečių.

Ne paslaptis, jog daugiau yra geriau – gamintojai įmonėms siūlo daugybę įvairių korinio kartono lakštų dydžių. Dydžiai svyruoja nuo 40×40 mm iki milžiniškų korinio kartono lakštų, kurių dydis gali siekti 1500×3000 mm. Nepaisant dydžio, tvirtas korinis kartonas naudojamas net patiems sudėtingiausiems pakavimo sprendimams, nestandartinio dydžio dėžėms gaminti. Visi užsakymai vykdomi naudojant naujas kartono lakštų pjovimo technologijas bei ypatingus tvirtinimo elementus, leidžiančius kūrybiškiau pažvelgti į visas pakavimo užduotis.

Korinio kartono lakštai yra plačiai naudojami tiek pakuočių gamybai, tiek ir daiktų pakavimui. Medžiagos pritaikomumas ir tvirtumas skatina verslą pereiti nuo gerai žinomų, tačiau neekologiškų sprendimų naudojimo prie socialiai atsakingų ir gamtai draugiškų praktikų. Aukščiausios kokybės medžiagas galima įsigyti tik iš patikimų gamintojų rankų!

Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, Hocopack tinklapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Hocopack slapukų politika.