LT  |  EN  |  RU  |  DE
Svajonės g. 40, Klaipėda
+370 618 48365
+370 678 21827
info@hocopack.com

Baldų, durų gamyba

Korinio kartono užpildas naudojamas kaip intarpas gaminant baldus, duris bei vidines pertvaras. Ši medžiaga yra patraukli gamintojamas, nes ne tik leidžia sumažinti gaminių savikainą, bet turi ir kitų privalumų. Korio kartono struktūros užpildas yra lengvas, atsparus gniuždymui, lengvai perdirbamas,  neišskiriantis jokių kenksmingų medžiagų, pasižymintis puikiomis garso ir šilumos izoliacinėmis savybėmis. Gaminiai, pagaminti iš plokštės, užpildytos koriniu užpildu, pasižymi ypatingu lengvumu ir tvirtumu.

Šio tipo plokštės neretai naudojamos įrengiant pertvaras viešosiose erdvėse: ofisuose, persirengimo kabinose, viešuosiuose tualetuose, dušuose. Durys ir pertvaros su korinio kartono užpildu, yra gerokai pigesnės ir lengvesnės negu jų prototipai iš medienos drožlių, todėl užsakovai gali gerokai sutaupyti.

Baldai, pagaminti iš koriniu kartonu užpildytų plokščių yra apie 60% lengvesni nei iš klijuotų medžio drožlių plokštės. Ši plokštė išlaiko dideles apkrovas ir leidžia pagaminti patrauklius, masyvius, modernius ir tuo pačiu mobilius baldus. Tokie baldai neretai naudojami viešųjų erdvių interjeruose. Lengvumas – didžiulis privalumas pervežant baldus, užnešant juos laiptais ar perstumdant į kitą vietą.  

Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, Hocopack tinklapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Hocopack slapukų politika.