LT  |  EN  |  RU  |  DE
Svajonės g. 40, Klaipėda
+370 618 48365
+370 678 21827
info@hocopack.com

Pakavimo sprendimai

Dėl savo savybių – tvirtumo, lengvumo, bei pigumo, korinio kartono gaminiai naudojami popieriaus, baldų stiklo, keramikos, elektronikos, automatikos gaminių bei įrenginių pakavimui. Galimybė išpjaustyti bet kokias formas, korinį kartoną leidžia tobulai panaudoti pakuojant nestandartinius gaminius, tokius kaip sudėtingų formų pramonės įrenginiai, santechnikos prekės, trapūs daiktai.

Tai, kad korio struktūros kartono gaminiai yra ekologiški – didžiulis pliusas transportuojant prekes į tas šalis, kuriose yra didžiuliai mokesčiai pakuočių utilizavimui. Ši medžiaga leidžia įmonėms smarkiai sutaupyti.

Korinio kartono privalumai pakuojant ir gabenant krovinius:

Svoris. Korinis kartonas sveria mažiau nei gofruotas kartonas. Tai ypač naudinga logistikos pramonei. Kadangi pakuotės svoris yra tiesiogiai susijęs su transporto išlaidomis, lengva pakavimo medžiaga leidžia įmonėms geriau valdyti savo finansus.

Atsparumas. Korio kartono pakuotė, dėka unikalaus dizaino, turi savybę sugerti ir amortizuoti smūgius. Supakavus gaminius su šio tipo kartonu, galima veiksmingai apsaugoti prekes transportuojant. Korinio kartono tarpinės ne tik suteiks stabilumą supakuotiems gaminiams, bet ir sušvelnins bet kokius smūgius į konteinerį.

Galimybė prisitaikyti. Galimybė išpjaustyti bet kokias formas, korinį kartoną leidžia tobulai panaudoti pakuojant nestandartinius gaminius, tokius kaip sudėtingų formų gamybos, elektrotechnikos įrenginiai, automobilių dalys, trapūs daiktai. Šveicariškas pjaustymo įrenginys ZUND G3 L2500, galitinis išpjauti ertmes ypatingai tiksliai, leidžia korinio kartono plokštes pritaikyti individualiam pakuočių sprendimui.

Ekologija. Daugelyje šalių yra taikomi dideli taršių pakuočių utilizavimo mokesčiai. Korinio kartono gaminiai pagaminti iš 100% perdirbamų medžiagų, sertifikuotų FSC, išsprendžia šią problemą, nes panaudotą pakuotę galima dar kartą perdirbti.

Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, Hocopack tinklapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Hocopack slapukų politika.