LT  |  EN  |  RU  |  DE
Svajonės g. 40, Klaipėda
+370 618 48365
+370 678 21827
info@hocopack.com

Pakavimo sprendimai

Dėl savo savybių – tvirtumo, lengvumo, bei pigumo, korinio kartono gaminiai naudojami popieriaus, baldų stiklo, keramikos, elektronikos, automatikos gaminių bei įrenginių pakavimui. Galimybė išpjaustyti bet kokias formas, korinį kartoną leidžia tobulai panaudoti pakuojant nestandartinius gaminius, tokius kaip sudėtingų formų pramonės įrenginiai, santechnikos prekės, trapūs daiktai.

Tai, kad korio struktūros kartono gaminiai yra ekologiški – didžiulis pliusas transportuojant prekes į tas šalis, kuriose yra didžiuliai mokesčiai pakuočių utilizavimui. Ši medžiaga leidžia įmonėms smarkiai sutaupyti.

Korinio kartono privalumai pakuojant ir gabenant krovinius:

Svoris. Korinis kartonas sveria mažiau nei gofruotas kartonas. Tai ypač naudinga logistikos pramonei. Kadangi pakuotės svoris yra tiesiogiai susijęs su transporto išlaidomis, lengva pakavimo medžiaga leidžia įmonėms geriau valdyti savo finansus.

Atsparumas. Korio kartono pakuotė, dėka unikalaus dizaino, turi savybę sugerti ir amortizuoti smūgius. Supakavus gaminius su šio tipo kartonu, galima veiksmingai apsaugoti prekes transportuojant. Korinio kartono tarpinės ne tik suteiks stabilumą supakuotiems gaminiams, bet ir sušvelnins bet kokius smūgius į konteinerį.

Galimybė prisitaikyti. Galimybė išpjaustyti bet kokias formas, korinį kartoną leidžia tobulai panaudoti pakuojant nestandartinius gaminius, tokius kaip sudėtingų formų gamybos, elektrotechnikos įrenginiai, automobilių dalys, trapūs daiktai. Šveicariškas pjaustymo įrenginys ZUND G3 L2500, galitinis išpjauti ertmes ypatingai tiksliai, leidžia korinio kartono plokštes pritaikyti individualiam pakuočių sprendimui.

Ekologija. Daugelyje šalių yra taikomi dideli taršių pakuočių utilizavimo mokesčiai. Korinio kartono gaminiai pagaminti iš 100% perdirbamų medžiagų, sertifikuotų FSC, išsprendžia šią problemą, nes panaudotą pakuotę galima dar kartą perdirbti.

Pakavimas gofruotuoju kartonu yra vienas iš patikimiausių pakavimo būdų. Pakuotės, gaminamos iš gofruotojo kartono, yra patvarios ir ekonomiškos. Galime pagaminti individualių matmenų dėžes, kurios apsaugos pakuojamus gaminius transportavimo metu. Dėžės paviršius saugo nuo išorinių pažeidimų, sumažindamas smūgio jėgą viduje esančioms prekėms. Gofruotasis kartonas suteikia apsaugą nuo drėgmės, dulkių ar kito aplinkos poveikio.

Gofruotasis kartonas yra ilgalaikė ir patvari medžiaga, kuri nekeičia savo savybių, išlaiko tvirtumą ir puikiai tinka sandėliavimui.

Gofruotojo kartono pakuotės

Priimame individualius užsakymus ir gaminame įvairių konstrukcijų kartono dėžes iš mikro gofros, trijų ir penkių sluoksnių gofruotojo kartono. Gofruotojo kartono pakuotės puikiai tinka prekių pakavimui ir transportavimui. Pavyzdžių gamybai ir mažiems tiražams nereikalingos kirtimo formos, todėl pakuotės kaina ypač patraukli. Mažiems tiražams naudojame CNC stakles, kuriomis galime itin greitai pagaminti kokybišką pakuotę. Turėdami didelį pjovimo mašinos plotą (1,8 m x 2,5 m), galime pagaminti itin dideles pakuotes ir dėžes. Jei reikia, galime pagaminti ir didelius gaminių kiekius. Gofruotojo kartono dėžutės gali būti gaminamos su tiesiogine spauda ant kartono arba galima jas gaminti iš kaširuotojo kartono su spauda.

Pakuočių įdėklai

Kartoniniai įdėklai apsaugo gaminius nuo pažeidimų transportavimo metu ir išlaiko produktus tinkamoje pakuotės vietoje. Intarpus pritaikome pagal produkto ir jūsų turimos pakuotės matmenis. Įdėklų gamybai yra naudojamas visų rūšių kartonas, kuris gali būti gaminamas pagal individualų dizainą su spauda.

Gofruotojo kartono stendai

Šie stendai iki šiol yra vienas efektyviausių ir pigiausių būdų informuoti potencialius klientus apie savo siūlomas prekes ar paslaugas, jie dažnai naudojami prekybos centruose, viešosiose erdvėse ar parodose. Stendai yra projektuojami individualiai, pritaikant juos pagal tam tikrus produktus. Jie gali būti su spauda. Pagaminti stendai yra lengvai surenkami ir transportuojami.

Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, Hocopack tinklapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Hocopack slapukų politika.